Strona główna

Z Maszynownia. Zasilanie kultury
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

Wiki Maszynownia. Zasilanie kultury

Witamy w Wiki Maszynownia! Znajdziesz tutaj materiały stworzone przez ekspertów, którzy w ramach cyklu szkoleniowego Maszynownia. Zasilanie kultury prowadzili wykłady i warsztaty dotyczące zastosowania nowych mediów i technologii w działalności kulturalnej.

Jak korzystać z materiałów?

Postanowiliśmy udostępnić wszystkie materiały w formie wiki, z wykorzystaniem silnika, który jest Ci doskonale znany - korzystasz z niego za każdym razem, kiedy przeglądasz największe źródło wiedzy w internecie: Wikipedię. Podzieliliśmy artykuły na bloki tematyczne i węższe kategorie - dzięki temu możesz korzystać z materiałów w wygodniejszy dla Ciebie sposób:

  • Możesz przejść cały cykl szkoleniowy zgodnie z logiką, którą zastosowaliśmy podczas wakacyjnego kursu - w tym celu skorzystaj z bloków tematycznych i zapoznawaj się z materiałami w kolejności, którą zaproponowaliśmy.
  • Możesz również wybrać pojedyncze wątki, które są dla Ciebie ważne - w tym celu skorzystaj z listy tematów lub listy wszystkich stron, aby w szybki i łatwy sposób dotrzeć do interesujących Cię zagadnień.

Wszystkie artykuły opublikowaliśmy na licencji Creative Commons – za uznaniem autora, na tych samych warunkach, abyś mógł swobodnie dzielić się nimi i wykorzystywać je w dowolny sposób.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się dla Ciebie inspirującym zasobem, przydatnym w codziennej działalności kulturalnej, a także zachęcą do dalszych poszukiwań i odkryć!

Agata, Krzysiek, Kamila, Kuba, Lechu, Łukasz, Paweł

Bloki tematyczne

TematyMik.gif Mkidn.png

Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia