Zapraszamy (szczęśliwców, którym udało się wykoncypować wstęp) do udziału w konferencji TEDxKraków. Wydarzenie odbędzie się 25 października 2013 w Krakowie, w Starej Zajezdni (Św Wawrzyńca 12). Start o 9.00. Dziś ostatni dzień aby wykupić bilety!
W konferencji jako prelegentka weźmie udział dr Anna Nacher prezentując projekt Małopolskiego Instytutu Kultury Kultura miejska – węzły i przepływy:

O Krakowie mówi się często, że to miasto, w którym wszyscy się znają. Jeśli tak jest, to dlaczego niektóre inicjatywy zyskują wielką popularność właściwie bez żadnej promocji, a inne upadają mimo dużego rozgłosu w mediach? Anna Nacher jest adiunktem w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego i współautorką projektu badawczego „Kultura miejska – węzły i przepływy”, w ramach którego w 2012 roku badała przepływ informacji w ekosystemie społecznym Krakowa. W swoim wystąpieniu zaproponuje nowe spojrzenie na komunikację: zamiast patrzeć na odbiorców jak na rozproszone jednostki, które może łączyć jedynie podobny wiek, wykształcenie czy tożsamość kulturowa, warto pomyśleć o żywych znajomościach pomiędzy ludźmi, o grupach i grupkach, naturalnych “węzłach komunikacyjnych”, które tworzą niezwykle złożoną sieć wzajemnych relacji. (źródło: TEDxKraków)

Tegoroczne spotkanie porządkuje hasło „Działaj w Krakowie!”